Vile Pushimi Me Qera Ne Kepin E Rodonit Shqiperi


Vile Me Qera Ne Kepin E Rodonit. Perjetoni nje jete te qete bregdetare ne kete vile mahnitese, te mobiluar plotesisht, e vendosur ne Kepin piktoresk te Rodonit. Kjo rezidence moderne permban tre dhoma gjumi te bollshme dhe dy tualete elegante, duke ofruar hapesire ​​dhe rehati te bollshme. Shijoni perdorimin ekskluziv te nje pishine private, perfekte per t'u çlodhur dhe argetuar.

Vile Me Tre Dhoma Gjumi Me Qera Ne Kepin e Rodonit

 • Sip e viles      - 150 m2
 • Sip e kopshtit - 350 m2
 • Pishine private
 • Verada e lidhur me sallonin
  • Tavoline + Karriga
  • Shezllone
 • Vila e vendosur ne katin perdhe
 • Wi-Fi dhe A/C falas
 • Dhoma e ndenjes
  • Divan
  • Tavoline kafeje
  • TV
 • Kuzhine
  • Frigorifer + Mikrovale
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Tre dhoma gjumi me
  • Krevat dopio + Garderobe
 • Dy tualete me:
  • Kabine dushi
 • Dhome lavanderi me lavatrice
 • Parkim falas prane shtëpise

Cmimet e qirase

 • 04.01 - 30.04.....................300 Euro/Nata
 • 05.01 - 30.06.....................350 Euro/Nata
 • 01.07 - 31.08.....................450 Euro/Nata
 • 01.09 - 20.12.....................350 Euro/Nata
 • 21.12 - 04.01.....................450 Euro/Nata

Similar Listings