Gjiri i Lalzit Apartament Ne Lura 2 Resort


Apartament me pamje nga kopshti tek Lura 2 Resort. Një vend ku mund të shijoni pushime relaksuese dhe ajër të freskët

Apartament me pamje nga kopshti tek Lura 2 Resort

 • Siperfaqja 90m2
 • Ndodhet ne katine e pare
 • Internet Falas
 • Dhoma e Ndenjes
  • Divan kend
  • Tavoline e Vogel
  • TV me ekran te sheshte
 • Kuzhina
  • Furre
  • Pianur
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Tavoline 
  • Karrige
 • Dhoma e Gjumit Kryesore
  • Krevat Dopio
  • Dollap Rrobash
 • Dhoma e Gjumit e Femijeve
  • Dy krevat tek
  • Dollap Rrobash
  • Hekur Hekurosje
 • Banjo
  • Lavatrice
  • Lavaman
  • pasqyre
  • Tharese Flokesh
  • Kabine Dushi 
  • WC
  • Bide
 • Maksimumi i personave 5 te rritur

Weekly Prices:

 • 01.04 - 15.06...................490 Euro/Week
 • 15.06 - 01.07...................560 Euro/Week
 • 01.07 - 01.09...................630 Euro/Week
 • 01.09 - 10.09...................560 Euro/Week
 • 10.09 - 30.10...................490 Euro/Week

 

 


Similar Listings