Apartament Pushimi Me Qera Ne San Pietro Resort Gjiri i Lalzit Albania


Apartament Me Qera Ne San Pietro Resort Gjiri i Lalzit. Ky apartament komod permban nje dhome gjumi dhe nje tualet, duke e bere ate ideal per çifte ose familje te vogla. Shijoni komoditetin e te qenit vetem pak larg nga plazhi, perfekt per ata qe e duan jetesen ne bregdet. Me te gjitha orendite e ofruara, duke pëerfshire gjerat thelbesore per nje jetese komode, ky apartament ofron nje pushim relaksues buze bregdetit.

 Apartament Me Qira Ne San Pietro Resort

 • Siperfaqja - 85 m2
 • Kati - 3
 • Palazzina 3 kate
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Dhoma e ndenjes
  • Divane dhe tavoline kafeje
  • Televizor
 • Kuzhinë me hapësirë të hapur
  • Enë gatimi
  • Frigorifer
  • Furrë + majë gatimi
  • Mikrovalë
  • Pjatalarëse
 • Banjo:
  • Lavaman me sirtarë poshtë
  • Dush i ndërtuar + kabinë dush
  • Makinë larëse
 • E pershtatshme per 4 persona

Çmimet e Qirase

 • 05.01 - 31.05.....................70 Euro/Nata
 • 01.06 - 10.06.....................75 Euro/Nata
 • 11.06 - 30.06.....................95 Euro/Nata
 • 01.07 - 31.08....................110 Euro/Nata
 • 01.09 - 10.09.....................95 Euro/Nata
 • 11.09 - 30.09.....................75 Euro/Nata
 • 01.10 - 20.12.....................70 Euro/Nata
 • 21.12 - 04.01.....................75 Euro/Nata

Similar Listings