APARTAMENT QIRA NE PERLA RESORT GJIRI I LALZIT


Apartament Pushimi me dy Dhoma Gjumi per Qira ne Gjirin e Lalzit. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, ne Resortin Perla, vetem pak hapa larg plazhit. Eshte vendi perfekt per te kaluar pusHime relaksuese ne vere, pranvere dhe pse jo edhe ne vjeshte apo gjate festave te fundvitit.

 

Apartament Pushimi ne Resortin Perla:

 • Madhesia e aprtamentit - 100 m2
 • Kati i pare
 • Free Wi-Fi
 • Dhoma e ndenjes:
  • Divan
  • Tavoline mesi
  • Smart TV
  • Kondicioner
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Sobe + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhoma I e gjumit:
  • Krevat dopio
  • Dollap rrobash
 • Dhoma II e gjumit:
  • 2 Krevate tek
  • Dollap rrobash
 • Banja I:
  • Lavatrice
  • Kabine dushi + WC + Bide
 • Banja II:
  • Kabine dushi +WC + Bide
 • Kapaciteti - 5 persona
 • Ballkon i lidhur me dhomen e ndenjes:
  • 1 Tavoline + 4 Karrige
 • Parkim falas prane apartamentit

 

Cmimet Javore:

 • 05.01 - 31.05........................315 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06........................345 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06........................410 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07........................535 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08........................630 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08........................535 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09........................410 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09........................345 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12........................315 Euro/Jave
 • 20.12 - 04.01........................410 Euro/Jave

Similar Listings