Apartament Modern me Qira ne Lura 3 Resort


Apartament Modern ne Gjirin e Lalzit me Dy Dhoma Gjumi. Akomodimi eshte i kompletuar dhe mobiluar me detaje te kendshme te drurit te ahut. Apartament shume i rehatshem i ndodhur ne nje zone shume te mire, e cila ofronsherbime te ndryshme. Ka ne afersi kend lojerash per femije, fusha sportive, bare dhe restorante.

 

Apartament Modern ne Gjirin e Lalzit:

 • Siperfaqe - 80 m2
 • Ballkon  - 12 m2
 • Ndodhet ne katin e pare
 • WiFi falas dhe ajer i kondicionuar
 • Dhome ndenje:
  • TV
  • Divane
  • Tavoline kafe
 • Kitchen: 
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Tostier + Mikser
  • Furre + Pianure
  • Lavatrice
 • Dhome gjumi I:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Dhome gjumi II:
  • Krevat marinari
  • Dollap
 • Banjo me kabine dushi
 • Kapaciteti maksimal deri ne 6 persona
 • Vend parkimi i dedikuar

 

Cmimet Javore:

 • 05.01 - 31.05......................350 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06......................390 Euro/Jave
 • 16.06 - 31.06......................440 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07......................570 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08......................670 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08......................570 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09......................440 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09......................390 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12......................350 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01......................440 Euro/Jave

Similar Listings