Vile Luxi Me Qira Ne Kompleksin Lura 3 Gjiri I Lalzit


Vile Luksoze me Qira me Kater Dhoma Gjumi ne Lura 3, Gjiri i Lalzit.  Ndodhet ne linjen e pare te resortit. Ka siperfaqe shume te madhe te kopshtit dhe tarraces. Vila ka pamje te mrekullueshme me pishat dhe fushat sportive perpara. Ka bare dhe restorante ne afersi. Plotesisht e mobiluar, me njesi te personalizuara ne te gjithe shtepine per ngrohje dhe ftohje, WiFi dhe parkim i dedikuar. Vila ploteson te gjitha kushtet per nje qendrim sa me komod.

Vile Luksoze me Qera ne Gjirin e Lalzit, Lura 3 Resort:

 • Siperfaqja e Viles - 250 m2
 • Siperfaqja e Tarraces - 125 m2
 • Siperfaqja e Kopshtit - 1000 m2
 • Kati I
  • Dhome ndenje
  • Kuzhine
  • Nje dhome gjum
  • Nje banjo
 • Kati II
  • Tre dhoma gjumi me banje Ensuite
 • Pozicionuar ne vijen e pare te vilave
 • 100 metra distance nga plazhi 
 • Maksimumi per 8 persona
 • Parkim i dedikuar 

 

Cmimet Javore:

 • 01.10 - 31.12.....................900   Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................1100 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................1400 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08.....................1700 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08.....................1900 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07.....................1700 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06.....................1400 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06.....................1100 Euro/Jave
 • 01.01 - 31.05.....................900   Euro/Jave

Similar Listings