Apartament Pushimi Me Qira Perla Resort Ne Gjiri Lalzit


Shtepi Pushimi Ne Gjirin E Lalzit Perla Resort. Ndodhet ne Perla Resort dhe ka nje distance te shkurter ne kembe nga plazhi me rere. Resorti ka një bar dhe një supermarket në qendër te tij. Përgjatë shëtitores buzë plazhit ka shumë bare, restorante, kënde lojërash dhe shërbime të ndryshme që ofrohen për pushuesit.

 

 Apartament Pushimi Me Qira Ne Gjiri I Lalzit - Perla Resort

 • Siperfaqe totale - 90 m2
 • Ndodhet ne katin e dyte
 • Kondicioner & Wi-Fi
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
  • Lidhur me dhomen e ndenjes
 • Dhoma e ndenjes
  • Divan me kënd
  • Tavoline kafeje
  • TV
 • Aneks kuzhine
  • Enë kuzhine
  • Frigorifer
  • Toster
  • Furrë + Pianure
  • Tavolinë ngrënie dhe karrige 
 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Dhome gjumi II
  • Dy krevate teke
  • Njëri zgjatet për të krijuar një shtrat tjetër tek
  • Dollap
 • Dy banjo me kabine dushi
 • Lavatrice
 • Peshqire dhe çarçafë
 • Vend-parkimi
 • I përshtatshëm për deri ne 6 persona

Rental Prices:

 • 05.01 - 31.05...................  70 Euro/night
 • 01.06 - 10.06...................  85 Euro/night
 • 11.06 - 30.06...................105 Euro/night
 • 01.07 - 31.08...................120 Euro/night
 • 01.09 - 10.09...................105 Euro/night
 • 11.09 - 30.09...................  85 Euro/night
 • 01.10 - 20.12...................  70 Euro/night
 • 21.12 - 04.01...................  85 Euro/night

Similar Listings