Vile Pushimi Moderne me Qera ne Perla Resort


Vile Moderne Teresisht e Kompletuar ne Resortin Perla ne Gjirin e Lalzit. E ndertuar ne dy kate, me 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine, 3 banjo dhe nje kopsht fantastik. Vila ka te instaluar gjithashtu televizor, panele diellore dhe kondicionere. Nodhet vetem 200 metra nga plazhi me i mire ranor ne detin Adriatik.

 

Vile Moderne me Qera:

 • Siperfaqe ballkoni - 20 m2
 • Siperfaqe kopshti - 150 m2
 • Siperfaqe pergjithshme - 150 m2
 • Kati perdhes:
  • Zona e ndenjes:
   • Divane
   • Smart TV 
  • Zona e kuzhines:
   • Ene kuzhine
   • Frigorifer + Pianure + Furre
   • Tavoline ngrenie + 6 Karrige
  • Ballkon me Tavoline + 6 Karrige
  • Banjo I me lavatrice
 • Kati i pare:
  • Dhome gjumi I:
   • Krevat dopio + Dollap
   • Ballkon
  • Dhome gjumi II:
   • Krevat dopio + Dollap
   • Banjo me kabine dushi
  • Dhome gjumi III:
   • Dy krevate tek + Dollap
  • Banjo II me kabine dushi
 • Ajer i kondicionuar dhe WiFi ne te gjitha ambjentet
 • Parking Falas prane baneses
 • Kapacitet Maksimal deri ne 7 Persona

 

Cmimet Javore:

 • 01.01 - 31.05....................700 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06....................850 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06....................950 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...................1100 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...................1300 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...................1100 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................950 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................850 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.....................700 Euro/Jave

Similar Listings