Shtepi Pushimi Me Kopsht Me Qera Ne Gjirin E Lalzit


Vile Me Kopsht Me Qera Ne Lura 1 Resort. E ndertuar ne dy kate, me verande, dhome ndenje, kuzhine dhe nje banjo ne katin e poshtem dhe dhomat e gjumit me banjn tjeter ne katin e siperm. Verande e madhe ku mund te shijoni vaktet.Shtepia eshte e rrethuar nga pisha te larta qe krijojne freski gjate diteve te nxehta verore. Ndodhet ne resortin e rrethuar, i cili ofron sherbime te ndryshme, gjithashtu bar, restorant, supermarket, kende lojerash dhe shetitore pergjate plazhit.

 

Shtepi Me Kopsht Me Qera

 • Siperfaqe - 120 m2
 • Kopshti - 150 m2
 • Ajer i kondicionuar dhe Wi-Fi
 • Kati perdhe
  • Veranda - 50 m2
  • Dhome ndenje
   • Divan dhe set TV
  • Kuzhina
   • Ene kuzhine
   • Furre + Pianure
   • Tavoline ngrenie
  • Banjo me kabine dushi
  • Lavatrice
 • Kati i pare
  • Dhome gjumi I me krevat dopio 
   • Ballkon - 20 m2
  • Dhome gjumi II me dy krevate tek
  • Banjo me vaske
 • E pershtatshme per deri ne 5 persona
 • Vend parkimi i dedikuar

Cmimet Javore

 • 05.01 - 31.05...................500 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................590 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06...................730 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08...................910 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09...................730 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09...................590 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12...................500 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01...................730 Euro/Jave

Similar Listings