Apartament Me Qera Pushimi Ne Lura 2 Resort Ne Gjirin E Lalzit


Apartament Me Pamje Kopshti Tek Lura 2 Resort. Një vend ku mund të shijoni pushime relaksuese dhe ajër të freskët. Ndodhet ne resortit e rrethuar qe ofron siguri, mbikeqyrje 24/7, mirembajtje, bare, restorante, supermarket dhe sherbime te tjera.

 

Apartament me Qera Ne Lura 2 Resort, Gjiri i Lalzit

 • Siperfaqja - 90 m2
 • Ndodhet ne katin e pare
 • Ajer i kondicionuar dhe WiFi
 • Dhoma e ndenjes me divan dhe TV
 • Kuzhine e hapur
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi I me krevat dopio
 • Dhome gjumi II me dy krevat tek
 • Banjo
  • Lavatrice
 • Ballkoni me tavoline dhe karrige
 • I pershtatshem deri ne 5 persona

 Shenim i rendesishem: Albania Property Group ofron suport 24/7 gjate qendrimit te qeramarresve ne shtepite e pushimit ne Gjirin e Lalzit.

 

Cmimet Javore

 • 01.01 - 31.05...................420 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06...................490 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06...................560 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08...................630 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09...................560 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09...................490 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12...................420 Euro/Jave

Similar Listings