Vile Pushimi Me Qera Ne Kepin E Rodonit Ne Shqiperi


Vile Me Qera Ne Kepin e Rodonit. Perjetoni nje jete te qete bregdetare ne kete apartament mahnites, plotesisht te mobiluar, i vendosur ne Kepin piktoresk te Rodonit. Kjo rezidence moderne permban dy dhoma gjumi te bollshme dhe dy tualete elegante, duke ofruar hapesire dhe rehati te bollshme. Shijoni perdorimin ekskluziv te nje pishine private, perfekte per t'u çlodhur dhe argetuar.

Vile Me Dy Dhoma Gjumi Me Qera Ne Kepin e Rodonit

 • Sip e apartamentit - 90 m2
 • Ndodhet ne katin perdhe
 • Wi-Fi and A/C
 • Dhoma e ndenjes
  • Divan
  • Tavoline kafeje
  • TV
 • Kuzhine
  • Frigorifer + Mikrovale
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhoma e gjumit I
  • Krevat dopio + Garderobe
 • Dhoma e gjumit II
  • Krevat dopio + Garderobe
 • Tualeti I
  • Lavatrice
  • Shower + WC + Bidet
 • Bathroom II
  • Dush + WC + bidet
 • Verada e lidhur me dhomen e ndenjes
  • Tavoline + Karrige
 • Pishine private
 • Parkim falas prane shtëpise

Çmimet e Qirase

 • 05.01 - 30.06.....................300 Euro/Nata
 • 01.07 - 31.08.....................400 Euro/Nata
 • 01.09 - 20.12.....................300 Euro/Nata
 • 21.12 - 04.01.....................400 Euro/Nata

Similar Listings