Apartament Buze Detit Per Shitje Ne Durres


Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Currilave, Durres. Ndërtime me cilësi të lartë për një jetesë komode. Apartamenti komplet i mobiluar. Vendi perfekt për të blerë shtëpinë tuaj të ëndrrave. Vetëm 30 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. 10 metra distancë nga plazhi me rërë.

Apartament per Shitje ne qytetin e Durresit

 • Madhësia e apartamentit - 87 m2
 • Apartament me cilësi të shkëlqyer
 • Vetëm 10 metra larg plazhit
 • Brenda 15 minutash nga qendra e qytetit
 • Pamje e plotë nga deti nga dhoma e ndenjes
 • 2 dhoma gjumi 
 • Mobilje shume cilesore
 • Kuzhina e pajisur me: frigorifer, furrë, pjatalarëse
 • Divan me kënd në dhomën e ndenjes
  • Tavoline kafeje
  • Tavolinë ngrënie me 6 karrige
 • 2 banjo
 • Dhome gjumi kryesore:
  • Krevat dopio
  • Garderobë
  • Banjo en-suite
  • Njësia e ajrit të kondicionuar
 • Dhoma e dytë e gjumit:
  • 2 krevate teke
  • Garderobë
  • Njësia e ajrit të kondicionuar
 • Ballkon me karrige dhe tavoline

Similar Listings