Shtepi Pushimi ne shitje ne Durres. Apartamente Pushimi ne Golem, Durres


Apartament me nje dhome gjumi ne shitje ne Golem, Durres. Apartamenti eshte komplet i mobiluar. Vetem 100 m nga plazhi, me nje ambient te sistemuar dhe plot gjelberim, dhe nje pishine ne funksion te apartamenteve per ti bere pushimet tuaja edhe me speciale.

Karakteristikat e Apartament ne Shitje ne Durres:

 • Siperfaqja 65 m2
 • Salloni
  • Divan
  • TV
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie me karrige
 • Kuzhina
  • Sobe me gas+elek
  • Furre
  • Frigorifer
  • Aspirator
 • Dhome gjumi me:
  • Krevat dopio
  • Garderobe
  • Kondicioner
  • Komo dhe pasqyre
 • Nje banjo me dush
 • Makine larese
 • Ballkon
 • Parking me siperfaqe 13 m2 i perfshire ne cmim
 • Orientimi Veri-Jug
 • Pishine
 • Kati i trete i banimit

Similar Listings