Apartamente per Shitje ne Durres Afer Plazhit


Apartamente per Shitje ne Shkembin e Kavajes, Durres. Apartament i perfunduar me ballkon prane detit. Ndodhet vetem 10 min nga qendra e qytetit. Zone shume e mire afer atraksioneve te ndryshme, sherbimeve, bareve dhe restoranteve.

Apartamente per Shitje ne Durres:

 • Sip. apartamenti - 85 m2
 • Apartament i perfunduar
 • Ndodhet ne kat te 6te
 • Ndertesa eshte me 8 kate
 • Pallati ka nje ashensor
 • Ndertim i cilesise shume te mire
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Nje banjo me dush dhe pajisje te tjera
 • Ballkoni i lidhur me dhomen e ndenjes
 • 150 m distance nga plazhi
 • Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete 
 • Afer bareve dhe restoranteve te ndryshem 
 • 30 minuta nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes

Similar Listings