Vile Ne Shitje Residencat Valamar Gjiri i Lalzit


Vile Moderne per Shitje ne Valamar Residences. E ndertuar ne dy kate me nje pamje te bukur dhe shume hapesire. Ne katin perdhes ka veranden dhe ne katin e siperm ka nje ballkon. Vila ka perreth kopsht dhe perballe nje vend parkimi. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe me distance 100 m nga rera.

 

Vile per Shitje ne Valamar Residences

 • Sip. e viles - 150 m2
 • Sip. e kopshtit - 200 m2
 • Sip. e ballkonit - 10 m2
 • Kati Perdhes:
  • Dhoma e ndenjes
  • Ambjenti i kuzhines
  • Banjo
  • Veranda
 • Kati i Pare:
  • Dy dhoma gjumi 
  • Banjo
  • Ballkon
 • Vend parkimi i dedikuar

Fshati Turistik

Menaxhuar plotësisht nga një operator turistik i njohur ndërkombëtarisht, Lalzi Bay Resort dhe Spa do të ofrojnë pajisje me 5 yje, shërbim dhe luks, duke e bërë atë një nga destinacionet më të mira turistike në Mesdheun Lindor. Një mundësi e madhe investimi duke marrë parasysh sektorin në rritje të turizmit në Shqipëri.

Ka një kërkesë në rritje për apartamente me cilësi të mirë në plazh brenda një ore nga Aeroporti. Albania Property Group do të sigurojë ROI të mirë për investitorët në këtë vendpushim. Ne kemi ofruar shërbime me qira për klientelën tonë për 3 vitet e fundit. Gjithnjë e më shumë evropianët e Veriut po i afrohen Shqipërisë për të kaluar pushimet e tyre verore këtu.

Lehtesirat

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve.
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Similar Listings