Apartament 1+1 Per Shitje Ne Durres Shqiperi


Apartament 1+1 Per Shitje Ne Shkembin E Kavajes, Durres. Ndodhet vetem pak metra larg detit. Ka nje distance prej 40 minutash nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes dhe 10 minuta nga qendra e qytetit. Ka ne afersi sherbime te ndryshme, po ashtu dhe nje mori baresh, restorantesh dhe super/markete.

 

Apartament 1+1 Per Shitje

  • Sip. totale - 66 m2
  • Kopsht - 50 m2
  • Nje dhome gjumi
  • Nje banjo
  • Ndodhet ne kat perdhe
  • Ndertese me 6 kate
  • Ndertim cilesor
  • Parkim me qepen i perfshire ne cmim

Similar Listings