Apartament Per Shitje Ne Golem Durres Shqiperi


Apartament Per Shitje Ne Golem Durres. Shitet prona te reja ne ndertim ne golem. Ndodhet ne nje zone shume te mire rrethuar me te gjitha facilitetet e nevojshme. Pese minuta ne kembe nga plazhi. Ndertim cilesor dhe nje mundesi e shkelqyer per investim.

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Golem Durres

 • Sip totale                 - 79.47 m2
 • Sip e perbashket       - 9.84 m2
 • Sip e apartamentit     - 69.63 m2
 • Siperfaqja e ballkonit - 5 m2
 • Ndodhet ne katin e 5
 • Ndertese me 6 kate
 • Sallon + aneks kuzhine
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje tualet
 • Ashensor ne pallat
 • Shkalle te brendshme brenda pallatit
 • Pallat i ri ende ne ndertim
 • Punimet perfundojne ne maj 2024
 • 15 me makine nga qendra e qytetit
 • 40 me makine nga Aeroporti I Tiranes
 • 5 minuta ecje ne kembe larg plazhit

Similar Listings