Apartamente Ne Shitje Gjiri i Lalzit. Valamar Residences


Apartament ne Vala Mar Residences, pozicionuar ne katin e pare me siperfaqe banimi 56 m2. Apartament me Pamje nga deti në Gjirin e Lalzit ne Vala Mar Residences. Kjo zonë është e njohur për bukurinë e plazheve të virgjër dhe privatësinë. Është më pak se 30 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.

 

Apartament ne Shitje me Pamje Deti:

 • Siperfaqe Apartamenti - 56 m2
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • Ndodhet ne katin e pare
 • Kuzhine e hapur
 • Dhoma e ndenjes me akses ne ballkon
 • Ajer i Kondicionuar
 • Panele diellore
 • Banjo totalisht e mobiluar
 • Vetem 200 m nga plazhi 

 * Nje Vend Parkimi - 3000 EUR

Fshati Turistik

Menaxhuar plotësisht nga një operator turistik i njohur ndërkombëtarisht, Lalzi Bay Resort dhe Spa do të ofrojnë pajisje me 5 yje, shërbim dhe luks, duke e bërë atë një nga destinacionet më të mira turistike në Mesdheun Lindor. Një mundësi e madhe investimi duke marrë parasysh sektorin në rritje të turizmit në Shqipëri.

Ka një kërkesë në rritje për apartamente me cilësi të mirë në plazh brenda një ore nga Aeroporti. Albania Property Group do të sigurojë ROI të mirë për investitorët në këtë vendpushim. Ne kemi ofruar shërbime me qira për klientelën tonë për 3 vitet e fundit. Gjithnjë e më shumë evropianët e Veriut po i afrohen Shqipërisë për të kaluar pushimet e tyre verore këtu.

Lehtesirat

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve.
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Rreth Qytetit te Durresit

Durrësi është qyteti më i afërt me resortin e Gjirit të Lalzit. Ndodhet në jug të resorit dhe duhen vetëm 25 minuta me makinë për të mbuluar distancën.

Durrësi është qyteti më i vjetër në Shqipëri i themeluar në Shekullin VIII para Krishtit. Ajo ka qenë një nga qendrat më të rëndësishme në të gjithë brigjet e Adriatikut me shekuj. Tani mund të vizitoni amfiteatrin, një nga provat më domethënëse të fuqisë së tij në kohërat e vjetra.

Tani Durrësi është porti më i madh i Shqipërisë dhe qyteti i dytë më i madh në të njëjtën kohë. Ka një popullsi prej afro 200,000 njerëz dhe është një nga qendrat më të rëndësishme të turizmit në Shqipëri.


Similar Listings