Shtepi Pushimi me Qera ne Radhime, Vlore


SHTEPI PUSHIMI NE RADHIME ME PAMJE NGA DETI. Apartamenti ndodhet vetem 20 m larg plazhit,do ju mundesoje qetesine dhe relaksin qe keni kerkuar prej kohesh. Eshte i pajisur me gjithcka qe ju duhet per te kaluar pushime te mrekullueshme prane te miqve dhe familjareve tuaj. Shtepia ka edhe nje ballkon te pajisur me mobilje nga ku mund te shijoni pamjen e mrekullueshme te detit. I pershtatshem per 3 persona.

SHTEPI PUSHIMI AFER PLAZHIT ME QERA NE RADHIME

 • Siperfaqja e apartamentit 59 m2
 • Ndodhet ne katin e pare
 • Izolim total kunder nxehtesise
 • Dhome Gjumi
 • Ballkon me tavoline & karrige
 • Pamje panoramike e detit
 • Ajer i kondicionuar
 • Parkim me rezervim
 • 20 metra larg bregut te detit
 • Internet falas
 • Dhoma e ndenjes & Kuzhina
  • TV Plazma
  • Divan + Kolltuk
  • Kushine e kompletuar & Ene Gatimi
  • Furre & Pianure
  • Tavoline ngrenie + karrige
  • Frigorifer 200 lt
  • Dalje ne ballkon
 • Dhoma e gjumit cift
  • Dollap + Pasqyre
  • Krevat Cift
  • Pamje nga deti
 • Banjo
  • Dush me kabine
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Lavaman me pasqyre
  • Tualet & Bide
  • Lavatrice
 • Per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices

 • 12 Jan - 11 May:.............210 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............240 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............300 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 410 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............455 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 410 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 300 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 240 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 210 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 300 Euro/week

Similar Listings