Apartament Me Kopsht Per Qira Ne Gjirin E Lalzit Durres


Apartament Me Kopsht Per Qira Ne San Pietro Resort. Ndodhet ne fshatin turistik te Gjirit te Lalzit, rrethuar nga pishat e larta karakteristike te vendit. Ka nje distance te shkurter nga plazhi. Ne qender te resortit ka nje supermarket, se bashku me bare dhe restorante qe ndodhen gjithashtu edhe prane plazhit.

Apartament Me Qera Ne Katin Perdhe Ne San Pietro Resort

 • Sip totale     - 75 m2
 • Sip e kopshtit - 50 m2
 • Veranda me tavoline dhe karrige 
 • Kondicioner dhe WiFi
 • Parking ngjitur me ndertesen 
 • I pershtatshem per deri ne 3 persona
 • Dhoma e ndenjes 
  • Divan + TV + Tavoline kafe
 • Aneks kuzhine
  • Frigorifer + Lavapjate
  • Furre + Pianure
  • Mikrovale + Makine kafeje
  • Tavoline ngrenie + Karrige + Ene kuzhine
 • Dhoma e gjumit
  • Krevat dopio + Garderobe
 • Tualet
  • Dush + Lavatrice
  • Peshqir edhe carcafe te perfshire 

Rental Prices 

 • 05.01 - 31.05........................90 Euro/Night
 • 01.06 - 10.06......................105 Euro/Night
 • 11.06 - 30.06......................130 Euro/Night
 • 01.07 - 31.08......................150 Euro/Night
 • 01.09 - 10.09......................130 Euro/Night
 • 11.09 - 30.09......................105 Euro/Night
 • 01.10 - 20.12........................90 Euro/Night
 • 21.12 - 04.01......................105 Euro/Night

Similar Listings