Apartament Pushimi Me Qera Ne San Pietro Resort Gjiri i Lalzit Shqiperi


Apartament Pushimi Ne San Pietro Resort, Gjiri I Lalzit. Apartamenti ka dy dhoma gjumi komode, secila plotesisht e mobiluar. Lidhur me dhomen e ndenjes eshte nje ballkon i kendshem, duke ofruar nje vend te persosur per te shijuar kafen tuaj te mengjesit. I vendosur pergjate vijes bregdetare piktoreske, ky apartament ofron kombinimin e persosur te rehatise dhe qetesise.

Apartament Me Dy Dhoma Gjumi Ne San Pietro Resort, Gjiri I Lazit

 • Sip e apartamentit - 110 m2
 • Ndodhet ne katin e trete
 • Wi-Fi falas & Kondicioner
 • Parking falas ne ambjent
 • Dhome ndenje & Kuzhine
  • Divan & TV
  • Frigorifer & Lavastovilje
  • Furre & Pianure
  • Tavoline ngrenie & Karrige
 • Dhoma e gjumit matrimoniale
  • Krevat dopio & Garderobe
 • Dhoma e dyte e gjumit
  • Dy krevate tek & Garderobe 
 • Tualet 
  • Lavatrice & Dush
 • Ballkon i lidhur me dhomen e ndenjes
  • Tavoline & Karrige

Cmimet e qerase

 • 05.01 - 31.05.........................85 Euro/Nata
 • 01.06 - 10.06.........................95 Euro/Nata
 • 11.06 - 30.06.......................120 Euro/Nata
 • 01.07 - 31.08.......................140 Euro/Nata
 • 01.09 - 10.09.......................120 Euro/Nata
 • 11.09 - 30.09.........................95 Euro/Nata
 • 01.10 - 20.12.........................85 Euro/Nata
 • 21.12 - 04.01.........................95 Euro/Nata

Similar Listings