Vile Per Shitje Ne San Pietro Resort ne Gjirin e Lalzit


Vila Te Bashkengjitura Me 4 Hyrje Per Shitje Ne San Pietro Resort kane nje hapesire totale te brendshme prej 119.33 m2 dhe parcele toke prej 242 m2. Vilat e bashkengjitura ne San Pietro jane te ndertuara ne dy kate me ambjent ngrenie - gatimi, ambjent ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy banjo. Resorti ndodhet vetem 40 minuta larg Aeroportit Nderkombetar ne veri te qytetit te Durresit.

Vila te Ngjitura 4-she per Shitje ne San Pietro Resort

 • Siperfaqja - 119.3 m2
 • Parcele toke - 242 m2
 • Kati perdhe - 50.1 m2
  • Kuzhina
  • Dhoma e ndenjes
  • Banjo
 • Kati i pare - 69.23 m2
  • Dy dhoma gjumi
  • Banjo
 • Vend parkimi i dedikuar

FSHATI TURISTIK

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, Lalzi Bay Resort & Spa ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe ndertimi  350,000m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet te ulet 25% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

LEHTESIRAT

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

SHERBIMET

 • Klubi i Rezidenteve
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Similar Listings