Apartament Ne Shitje ne San Pietro Resort


Apartament 2+1 per Shitje ne San Pietro Resort, Gjiri i Lalzit. Banorët e vilave dhe apartamenteve në San Pietro Resort do të fillojnë të përdorin pronat e tyre nga Pranverë-Verë 2021. Ky apartament për shitje ka përmasat perfekte dhe ndodhet në qendër të resortit. Çmimet e njësive të ngjashme në San Pietro Resort varen nga kati në të cilin ndodhen apartamentet.

Apartament me dy dhoma gjumi per shitje ne San Pietro

 • Siperfaqe totale - 90.3 m2
  • Siperfaqe e brendshme - 82.8 m2
  • Siperfaqe e perbashket - 7.5 m2
 • Ndodhet ne katin e dyte
 • Ballkon
 • Dhome ndenje
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje banjo
 • Parkim i dedikuar
 • Ndertime cilesore

SAN PIETRO RESORT

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 3 katesh.

Shenim I Rendesishem

 • Apartamentet ne San Pietro Resort shiten te pamobiluar.
 • Fotot nga njesite shembull jane perdorur per te krijuar tek klientet ndjesine e te jetuarit ne apartamente.

Similar Listings