Apartament Ne Shitje Sarande Prane Detit


Apartament 1+1 ne Sarande per Shitje. Pamja me e bukur e detit mbi gjirin e Sarandes. Rinovuar komplet ne Shtator 2021. Mobilje dhe pajisje krejt te reja. Vend i shkelqyer, lagje e qete. Distanca shume e afert me plazhin. Mundesi e madhe investimi per te ardhura nga qirate.

Aparatment i Mobiluar ne Sarande per Shitje

 • Siperfaqja e apartamentit - 65 m2
 • Ndodhet ne katine 3
 • 7 kate banimi
 • Me pamje deti
 • Nje dhome gjumi me dalje ne ballkon
  • Pamje deti nga dhoma e gjumit
 • Dhome ndenje me dalje ne ballkon
  • Pamje deti nga dhoma e ndenjes
 • Nje banjo 
  • Te gjitha pajisjet jane te reja
 • Ballkon 
 • Ndertime cilesore me izolim termik dhe akustik
 • Grila ne dhomen e ndenjes dhe dhomen e gjumit
 • Totalisht i rinovuar ne Shtator 2021
  • Parket i ri ne dysheme
  • Kuzhine e kompletuar 
  • Divan + Tavoline kafeje 
  • Tavoline ngrenie + 4 karrige
  • Televizor me ekran te sheshte 43''
 • Pak minuta ne kembe nga qendra e qytetit
 • Me ashensor
 • Lagje e qete
 • Bare, restorante dhe dyqane rreth 50 afer

 *** Kjo prone eshte ne shitje eksluzivisht vetem nga Albania Property Group


Similar Listings