Shtepi ne Shitje ne Vlore. Apartamente ne Shitje Uji Ftohte Vlore


Albania Property Group ofron apartamente per shitje ne Vlore. Keto apartamente te perfunduara jane pozicionuar ne zonen e ujit te ftohte, ne qytetin e Vlores. Residenca eshte perfunduar dhe ne gjendje shume te mire.

Apartamente ne Shitje ne Vlore, Uji Ftohte:

 • Siperfaqja - 86m2
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje banjo
 • Vendosur ne kodrat mbi zonen e Ujit te Ftohte
 • Apartament me pamje deti
 • 500 metra nga plazhi.
 • 15 minuta larg nga qendra e qytetit.
 • Rezidence me 5 kate
 • Ndodhet ne katin e katert te residences
 • Ashensor ne rezidence
 • Ndertim cilesor
 • Punimet e perfunduara
 • Banje e kompletuar
 • Porti i Jahteve ndodhet vetem 10 minuta

Similar Listings