Apartament Pushimi Me Qera Ne Vlore


Apartament 2+1 me Qera ne Vlore, vetem 50 metra nga plazhi. Totalisht i mobiluar dhe me pamje nga deti. Vendi i duhur per pushimet tuaja.

Apartament Pushimi me Qera ne Vlore

 • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2
 • Ballkon - 30 m2
 • Ajer i kondicionuar
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • Tavoline
  • Televizor
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dhoma gjumi II
  • Krevat marinar + Dollap
 • Dy banjo
  • Dush
  • Lavatrice
 • I pershtatshem per deri ne 6 persona
 • Qendrimi minimal
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05........................350 Euro/Jave
 • 01.06 - 30.06........................450 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08........................610 Euro/Jave
 • 01.09 - 30.09........................450 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12........................350 Euro/Jave

Similar Listings