Apartament Me Qera Ne Vlore Shqiperi


Pasuri Te Patundshme Me Qera Ne Vlore. Ndodhet ne nje pozicion perfekt, buze rruges kryesore te Vlores. Ne nje lagje te mire organizuar dhe prane cdo sherbimi te nevojshem per nje jetese komode. Vend perfekt për një shtëpi banimi për një periudhë vjetore. Rezervoni tani!

 

Apartament 1+1 Me Qera Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 80 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Një dhomë gjumi
 • Një banjë
 • Ballkon i madh me pamje nga rruga
 • Komplet i mobiluar
 • Ndodhet ne katin e 9
 • Ashensor ne rezidence
 • Hapësirë parkimi rreth ndërtesës
 • Bare, restorante, furrë buke dhe tregje aty pranë
 • Lehtësisht e arritshme dhe zonë e qetë
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • 7 minuta nga plazhi dhe zona e Lungomares
 • 15 minuta nga zona historike
 • 20 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës
 • Qera afatgjatë

Similar Listings