Prona Me Qera Ne Vlore Shqiperi


Apartament 1+1 Me Qera Ne Vlore Shqiperi. E pozicionuar perfekt, ne nje nga zonat me te kerkuara te Vlores dhe prane qendres se qytetit. Ne nje distance te shkurter ne kembe me te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode, gje e cila ua ben te perditshmen me te lehte. Mos e humbni mundësinë, bëjeni tuajin! 

 

Pasuri Te Patundshme Shqiptare Me Qera Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 65 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Një dhomë gjumi
 • Një banjë
 • Ballkon i madh
 • Komplet i mobiluar
 • Ndodhet ne katin e 9
 • Ndërtime me cilësi të shkëlqyer
 • Ashensor ne pallat
 • Bare, restorante, furrë buke dhe tregje aty pranë
 • Lehtë e arritshme dhe zonë e qetë
 • Hapësirë parkimi rreth ndërtesës
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • 7 minuta nga plazhi dhe zona e Lungomares
 • 15 minuta nga zona historike
 • 20 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës
 • Qera afatgjatë

Similar Listings