Apartament Me Qera Ne Vlore Shqiperi


Pasuri Te Patundshme Shqiptare Me Qera Ne Vlore. Ndodhet ne nje pozicion perfekt, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Vlores. Pranë qendrës së qytetit dhe vetëm dy minuta më këmbë nga bulevardi kryesor. Në distancë të shkurtër me të gjitha lehtësitë e nevojshme, kjo e bën jetën tuaj të përditshme shumë më të lehtë. Vendi perfekt për një shtëpi banimi për një periudhë vjetore! 

 

Apartament 2+1 Me Qera Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 86 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Dy dhoma gjumi
 • Një banjo
 • Komplet i mobiluar
 • Ndodhet ne katin e 7
 • 9 kate ne residence
 • Ashensor ne pallat
 • Vend parkimi perreth nderteses
 • Qera afatgjatë
 • Pranë çdo shërbimi të nevojshëm
 • Lagje e organizuar mirë
 • Bare, restorante, furra buke dhe tregje aty pranë
 • 2 minuta nga qendra e qytetit
 • 7 minuta nga zona historike
 • 10 minuta nga plazhi
 • 20 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës

Similar Listings