Apartament per shitje ne Vlore. EKSKLUZIVE nga Albania Property Group - Apartament per shitje – 108 m²


Ne ofrojme disa apartamente ne kate te ndryshme me siperfaqe te ndryshme ne kete godine

Apartamente të përfunduara afer detit në Vlorë. Një vend i përkryer për të marrë shtëpinë tuaj të dytë pranë detit. Prone ne shitje me nje cilesi shume te mire vetem pak minuta nga plazhi.

Karakteristika te Apartamenteve ne Shitje ne Vlore:

  • Katet 3, 4
  • Apartamente nga 73 m2
  • Cmimi nga 41 600 euro
  • Ndertim komplet i perfunduar
  • Apartamente me Hipoteke
  • Vija e dyte e ndertimit
  • Pamje nga deti dhe nga mali
  • Zone e qete

Similar Listings