Shitet Apartament 2+2, ne Vlore


Shitet Apartament i perfunduar dhe i mobiluar ne menyre moderne. Me pamje te plote nga deti. Shitet Eksluzivisht nga Albania Property Group. 

 • Siperfaqja - 85m2
 • Ndodhet ne katin e 3-te
 • Rezidence me 6-katesh
 • Ndertim me cilesi te larte
 • Vendodhje e shkelqyre ne linjen e pare
 • Apartamente ka: 
  • 2 Dhoma Gjumi
  • Dhome Ndenje
  • Kuzhine
  • 2 banjo
  • Kondicioner
 • Apartamenti shitet i mobiluare

Similar Listings