Apartament 2+1 Me Qera Ne Vlore


Apartament 2+1 me qera ne Vlore. E vendosur afër detit dhe qendrës së qytetit. Këtu mund të shijoni një pamje spektakolare të gjirit dhe një pamje magjike të perëndimit të diellit.

Apartament me Qera ne Vlore, Shqiperi

  • Dy dhoma gjumi
  • Një banjë
  • Dhoma e ndenjes
  • Kuzhina
  • Ballkoni
  • Ndodhet ne katin e 5
  • Ashensor ne pallat
  • Vend parkimi privat
  • Qira afatgjate 650/muaj

Similar Listings