Shtepi Guri ne Shitje ne Dhermi, Shqiperi


Nje prone Shume e Mire me Toke per Shitje afer Dhermiut ,ne Rivieren Shqiptare. Shtepi guri me 2 kate me mobilje dhe dysheme prej druri. Ka nje verande fantastike, qe ben te mundur shijimin natyres, ajrit te paster dhe pamjen mahnitese. Eshte e pozicionuar ne nje zone shume te bukur dhe te qete.

 

Shtepi Guri per Shitje ne Dhermi:

 • Siperfaqja e Shtepise - 180 m2

 • Siperfaqja e kopshtit - 800 m
 • Shtepi prej guri me dy kate
 • Kati i pare - 100 m2:
  • Verande e mbuluar
  • Dhome e madhe ndenie
  • Kuzhina me te gjitha pajisjet
  • Nje dhome gjumi
  • Nje banjo
 •  Kati i dyte:
  • Dy dhoma gjumi
  • Nje banjo
  • Ballkon i mbuluar
 • Prona e rrethuar me mur guri
 • Kopshti i mbjelle me peme ulliri
 • Dysheme prej druri
 • TV satelitor
 • Distanca nga deti - 1km
 • Pamje panoramike nga deti
 • Ndodhet ne nje zone te mrekullueshme
 • Vend i qete qe tranmeton ndjesi relaksuese

Similar Listings