Apartament me qira ne Sarande. Apartamente pushime ne Shqiperi me pamje te bukur deti.


Apartament me qera me pamje te bukur deti, ne Sarande, ne jug te Shqiperise. Totalisht i mobiluar me gjithcka te nevojshme dhe vetem 10 metra nga plazhi. Ballkon me pamje te bukur per te shijuar perendimin e diellit.

Apartament Pushimi ne Sarande me Qira:

 • Siperfaqe apartamenti - 64 m2
 • Apartament i kompletuar me cdo gje te nevojshme
 • Apartamenti ka:
  • 2 dhoma gjumi
   • 1 dhome gjumi matrimoniale
   • 1 dhome gjumi me dy krevate tek
  • 1 banje moderne me kabine dushi
  • Dhome ndenje rreth 40 m2
  • Kuzhine te kompletuar
  • Tavoline ngrenie te madhe
  • Ballkon me tavoline e karrige
  • Kondicioner ne apartament
 • Pamje deti nga ballkoni
 • E pershtatshme per 5 te rritur + 1 femije deri ne 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 06 Jan  - 16 May:................271 Euro/week
 • 17 May - 13 Jun:.................307 Euro/week
 • 14 Jun  - 27 Jun:.................389 Euro/week
 • 28 Jun  - 11 Jul:..................531 Euro/week
 • 12 Jul  - 28 Jul:...................590 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug:..................620 Euro/week
 • 12 Aug - 25 Aug:.................590 Euro/week
 • 26 Aug - 01 Sep:.................389 Euro/week
 • 02 Sep - 15 Sep:.................307 Euro/week
 • 16 Sep - 15 Dec:.................271 Euro/week
 • 16 Dec - 06 Jan:..................307 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings