Apartament pushimi me qera ne Sarande, Shqiperi.


Apartament pushimi me qera ne Sarande. Ky apartament eshte i pozicionuar prane plazhit dhe vetem 5 minuta me makine prane plazhit ne jug te Hotel Butrintit. Vetem 50 metra larg detit.

 Apartamentit me qera ne Sarande:

 • Siperfaqe - 59 m2
 • Godine me 6 kate
 • Pozicionuar ne katin e 3
 • Apartament me nje dhome gjumi - me pamje deti
 • Nje dhome dite
 • Nje banjo
 • Vetem 50 metra nga plazhi
 • 10 minuta larg nga qendra e qytetit
 • Ajer i kondicionuar
 • E mobiluar
 • Kuzhine e kompletuar
 • Zone qete

Weekly Prices:

 • 06 Jan  - 16 May:................250 Euro/week
 • 17 May - 13 Jun:.................280 Euro/week
 • 14 Jun  - 27 Jun:.................360 Euro/week
 • 28 Jun  - 11 Jul:..................490 Euro/week
 • 12 Jul  - 28 Jul:...................540 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug:..................570 Euro/week
 • 12 Aug - 25 Aug:.................540 Euro/week
 • 26 Aug - 01 Sep:.................490 Euro/week
 • 02 Sep - 15 Sep:.................360 Euro/week
 • 16 Sep - 15 Dec:.................250 Euro/week
 • 16 Dec - 06 Jan:..................360 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings