Shtepi pushimi ne Shitje Sarande. Apartament me pamje deti per shitje ne Shqiperi.


Saranda Panorama është një residence e bukur qe ndodhet pranë plazhit dhe të ofron pamje të detit dhe ishullit te Korfuzit nga të gjitha banesat. Albania Property Group ofron apartament me pamje deti per shitje. Shteti i fundit ne Mesdhe me prona qe shiten me cmime shume te arsyeshme.

Karakteristika te Apartamentit per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe - 115 m2
 • Pozicionuar ne katin e katert
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Nje dhome dite
 • Dy banjo
 • Dy ballkone 
 • Ndertim me cilesi te larte
 • Izolim termik dhe akustik
 • 10 minuta ne kembe nga qendra e qytetit
 • Rezidenca ka 7 kate
 • 1 ashensor ne rezidence
 • Zone shume e qete
 • Bare dhe restorante ne afersi

Similar Listings