Papafingo me qera ne Sarande. Apartament pushimi ne Shqiperi.


Albania Property Group jep me qera Apartament Papafingo ne Sarande. Do te gjeni ne apartament gjithcka te nevojshme per te kaluar pushime te kendshme. Apartament ne vije te pare vetem 30 metra nga plazhi.

Karakteristika te Apartamentit me qera ne Sarande:

 • Siperfaqe Apartamenti - 133 m2
 • Tarrace - 100 m2
 • Papafingo e mrekullueshme me gjithcka te nevojshme:
  • Lavastovilje
  • Mikrovale
  • Furre 
  • Lavatrice
 • 3 dhoma gjumi
 • 2 banjo
 • Dhome dite me shume hapesire
 • Jacuzzi ne tarrace per dy persona
 • Barbecue ne tarrace
 • Pamje fantastike e detit
  • 2 shezlong ne tarrace
  • 6 karrike dhe tavoline per jasht
 • Distanca me detin - 30 metra
 • Rezidence me cilesi te larte
 • Dera kryesore e blinduar
 • Parkim nentokesor
 • Max 6 te rritur + 1 femije deri ne 4 vjec

Cmimet javore:

 • 07 Jan  - 12 May: ................ 460 Euro/week
 • 13 May - 09 Jun: ................. 520 Euro/week
 • 10 Jun  - 07 Jul: .................. 660 Euro/week
 • 08 Jul  - 14 Jul: ................... 900 Euro/week
 • 16 Jul  - 28 Jul: ................... 1000 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug: ................... 1050 Euro/week
 • 12 Aug - 25 Aug: .................. 1000 Euro/week
 • 26 Aug - 01 Sep: .................. 660 Euro/week
 • 02 Sep - 15 Sep: .................. 520 Euro/week
 • 16 Sep - 15 Dec: .................. 460 Euro/week
 • 16 Dec - 06 Jan: ................... 520 Euro/week

Similar Listings