Apartament pushimi ne Dhermi. Apartament me qera ne Shqiperi


Merrni me Qera Apartament ne Rivieren Shqipetare, Dhermi, Shqiperi. 10 apartamente pushimi me qera ne zonen me prestigjoze te Rivieres Shqiptare. Dhermiu eshte i famshem per plazhet e tij dhe ujin e kristalte te detit. Pamje e mrekullueshme e plazhit nga rezidenca.

Karakteristika te Apartamentit me Qera ne Dhermi, Riviera Shqiptare:

 • Siperfaqe -30 m2
 • Nje rezidence e vogel dhe e kendshme me 10 apartamente
 • Dhoma me krevat dopio, krevat tek dhe divan
 • Numri maksimal i personave qe mund te qendrojne - 4 persona
 • Rezidenca eshte 100 metra nga deti
 • Parkim falas jashte rezidences
 • Kopesht i vogel ne rezidence
 • Te gjithe apartamentet me pamje nga perendimi
 • Te gjithe apartamentet me pamje deti dhe ballkon
 • Njesi A/C dhe TV ne cdo apartament
 • Ballkon me tavoline dhe 2 karrike
 • Banjo e kompletuar
 • Afer rruges dhe shume prane detit

Weekly Prices:

 • 12 May – 08 Jun: .................  203 Euro/week
 • 09 Jun – 06 Jul: ................. .. 264 Euro/week
 • 07 July – 13 Jul: ....................350 Euro/week
 • 14 Jul – 27 Jul: ...................  406 Euro/week
 • 28 Aug – 12 Aug: ................ .410  Euro/week
 • 13 Aug – 24 Aug: ................  390 Euro/week
 • 25 Aug – 01 Sep: ................  292 Euro/week
 • 02 Sep - 09 Sep:....................264 Euro/week
 • 10 Sep - 14 Dec:....................203 Euro/week
 • 15 Dec - 04 Jan:.....................264 Euro/week

Similar Listings