Apartament pushimi ne Dhermi. Apartament me qera ne Shqiperi


Merrni me Qera Apartament ne Rivieren Shqipetare, Dhermi, Shqiperi. 10 apartamente pushimi me qera ne zonen me prestigjoze te Rivieres Shqiptare. Dhermiu eshte i famshem per plazhet e tij dhe ujin e kristalte te detit. Pamje e mrekullueshme e plazhit nga rezidenca.

Karakteristika te Apartamentit me Qera ne Dhermi, Riviera Shqiptare:

 • Siperfaqe -25m2
 • Nje rezidence e vogel dhe e kendshme me 10 apartamente
 • Dhoma me krevat dopio dhe krevat tek 
 • Numri maksimal i personave qe mund te qendrojne - 3 persona
 • Rezidenca eshte 100 metra nga deti
 • Parkim falas jashte rezidences
 • Kopesht i vogel ne rezidence
 • Te gjithe apartamentet me pamje nga perendimi
 • Te gjithe apartamentet me pamje deti dhe ballkon
 • Njesi A/C dhe TV ne cdo apartament
 • Ballkon me tavoline dhe 2 karrike
 • Banjo e kompletuar
 • Afer rruges dhe shume prane detit

Cmimet Javore:

 • 09 Jan – 13 May:................ 161 Euro/week
 • 14 May – 10 Jun:................. 175 Euro/week
 • 11 Jun – 08 Jul:................. 224 Euro/week
 • 09 Jul – 15 Jul: ..................308 Euro/week
 • 16 Jul – 19 Aug: .................343 Euro/week
 • 20 Aug – 26 Aug: .................308 Euro/week
 • 27 Aug – 02 Sep: ..................224 Euro/week
 • 03 Sep – 16 Sep: ..................175 Euro/week
 • 17 Sep – 16 Dec: ................ 161 Euro/week
 • 17 Dec – 06 Jan: ..................224 Euro/week

Similar Listings