Rent Albania Holiday Apartments in Durres. Wonderful Apartments for Rent in Durres


SHTEPI PUSHIMI ME QIRA NE QERRET.

Shijoji pushimet e tua te veres ne nje nga apartamentet me te mira te zones. Eshte i ndertuar me materiale cilesore dhe i arreduar ne menyre perfekte per tju pershtatur kerkesave te turisteve. Ndodhet brenda nje resorti ne Qerret dhe vetem pak minuta larg reres se nxehte.

Apartament me Qera per Pushime ne Durres:

 • Siperfaqja e Apartamentit eshte 100 m2
 • Apartamenti eshte i rrethuar me peme dhe gjelberim
 • Ndodhet shume prane plazhit
 • Salloni i ndenjes eshte me: 
  • divane
  • Televizor LCD
  • tavoline ngrenieje
 • Kuzhine teresisht e kompletuar me:
  • sobe
  • aspirator
  • frigorifer
  • mikrovale
  • lavastovilje
 • Dy dhoma gjumi teresisht te kompletuara
 • Dy tualete
 • Tre kondicionere ne apartament
 • Apartamenti ka kushte te shkelqyera dhe ofron nje qendrim te rehatshem

Cmimet Javore:

 • 12.01 - 11.05................290 Euro/Week
 • 11.05 - 08.06................328 Euro/Week
 • 08.06 - 06.07................416 Euro/Week
 • 06.07 - 13.07................567 Euro/Week
 • 13.07 - 17.08................630 Euro/Week
 • 17.08 - 24.08................567 Euro/Week
 • 24.08 - 01.09................416 Euro/Week
 • 01.09 - 14.09................328 Euro/Week
 • 14.09 - 14.12................290 Euro/Week
 • 14.12 - 04.01................416 Euro/Week
 • 04.01 - 11.01................290 Euro/Week

Similar Listings