Apartament Pushimi Me Qera Ne Gjirin e Lalzit


Apartament Me Nje Dhome Gjumi Në Resortin Lura 2, ndodhet vetëm 200 metra larg plazhit. Pozicioni i tij i volitshem krijon mundesine per te shijuar bare dhe restorante te ndryshme. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe ofron cdo sherbim qe mund te nevojitet gjate qendrimit ne te. Wi-Fi dhe vendparkimi falas. 

Apartament Per Qera Pushimi

 • Siperfaqja e apartamentit - 70 m2
 • Ballkon me pamje nga kopshtet e resortit
 • Dhome ndenje me hapesire kuzhine
  • Televizor
  • Divan
  • Tavoline ngrenie
  • Furre + Pianure
 • Dhome gjumi me krevat dopio
 • Banjo
  • Lavatrice
  • Dush
 • Kapaciteti maksimal deri ne 4 persona
 • Minimumi i qendrimit
  • 7 nete Korrik dhe Gusht
  • 3 nete Shtator - Qershor

Cmimiet Javore

 • 01.01 - 31.05......................320 Euro/Java
 • 01.06 - 30.06......................390 Euro/Java
 • 01.07 - 31.08......................490 Euro/Java
 • 01.09 - 30.09......................390 Euro/Java
 • 01.10 - 31.12......................320 Euro/Java

Similar Listings