Lura 1 Vile Per Shitje Ne Gjirin e Lalzit Prona Ne Bregdet


Vile Per Shitje Ne Lura 1 Resort Ne Gjirin E Lalzit. Ka nje vendndodhje shume te mire dhe prane detit. Pozicionuar ne rreshtin e trete te resortit, rrethuar nga pemet e pishave, karakteristike e Gjirit te Lalzit. Vila ofron privatesi dhe eshte nje zgjedhje perfekte si nje shtepi e dyte dhe gjithashtu nje investim i mire per te gjeneruar te ardhura. Lura 1 Resort ofron siguri dhe mirembajtje 24/7, bar, restorante, supermarket, etj.

 

Vile Ne Gjirin E Lalzit Per Shitje

 • Sip. vile - 147 m2
 • Sip. kopshti - 316 m2
 • Orientim Veri - Perendim
 • E ndertuar ne dy kate
  • Kati perdhe - 48.86 m2
   • Kuzhina
   • Dhoma e ndenjes
   • Banjo
   • Veranda
  • Kati i pare - 48.78 m2
   • 3 dhoma gjumi
   • Banjo
   • Ballkon - 22.30 m2
 • Ajer i kondicionuar ne te gjithe vilen
 • 2 vende parkimi

Vila eshte per shitje totalisht e mobiluar.


Similar Listings