Apartament 1+1 Per Shitje Ne Zonen E Plazhit Durres


Apartament 1+1 Per Shitje Ne Durres Shqiperi. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Durresit. Te gjitha facilitetet e nevojshme jane prane. Ndertim cilesor dhe objekt i mirembajtur. Vetem 100 metra larg nga deti.

Apartament Me Nje Dhome Gjumi Per Shitje Ne Durres

 • Sip totale              - 82 m2
 • Sip e perbashket    - 8 m2
 • Sip e apartamentit - 74 m2
 • Ndodhet ne katin e 2
 • Nje dhome gjumi
 • Nje tualet
 • Ashensor ne pallat
 • Shkalle te brendshme ne ndertese
 • Ndertim cilesor
 • 5 minuta me makine nga qendra e qytetit
 • 35 minuta me makine nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes
 • 100 metra larg nga deti

Similar Listings