Apartamente ne Shitje San Pietro Resort ne Gjiri i Lalzit


Apartamente me Dy Dhoma Gjumi per Shitje ne San Pietro Resort me nje siperfaqe totale prej 105.2 m2. Apartamentet me Dy Dhoma Gjumi ne San Pietro Resort ndodhen ne Blloqe Apartamentesh tre - kateshe. Apartamentet kane dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi, dhome ndenie, nje banjo dhe nje ballkon.

 

Apartamente 2+1 ne Shitje ne San Pietro Resort tek Gjiri i Lalzit:

 • Siperfaqja e apartamenteve nga 102.5 m2 deri ne 106 m2
 • Apartamente me nje dhome ndenje + kuzhine me ballkon, nje dhome matrimoniale, nje dhome gjumi dhe nje tualet

RESORTI SAN PIETRO

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

Lehtesirat

Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.

Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.

Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.

Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.

Sherbim katering per te gjitha gustot.

Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.

Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 am deri ne oren 2am.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Similar Listings