Apartament Ne Shitje Ne San Pietro Resort


Apartament Ne Shitje Ne Katin Perdhe Ne San Pietro Resort Gjiri i Lalzit. Apartament me dy dhoma gjumi me kopsht te madh i ndodhur ne nje ndertese me tre kate. Apartamente per shitje ne San Pietro Resort me dy dhoma gjumi duke filluar me siperfaqe nga 90.3 m2 deri ne 105 m2. Cmimi varion nga kati ne te cilin apartamenti.

 

Apartament Per Shitje Ne Katin Perdhe

 • Sip. apartamenti - 98.3 m2
 • Parcela e tokes - 290 m2
 • Veranda
 • Dhome ndenje
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje banjo
 • Orientim Jug - Lindje - Perendim
 • Ndodhet ne rreshtin e dyte te apartamenteve

RESORTI SAN PIETRO

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

Lehtesirat

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar direkt ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve.
 • Sherbim portieri ne dispozicion 24 ore ne dite per te organizuar sherbimet e mirembajtjes se shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant dhe bileta, dergesa ne shtepi.
 • Qender mjeksore - 24 hr asistence mjekesore.
 • Resorti eshte i rrethuar dhe ka sherbim sigurie 24 ore ne dite si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin.
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne menyre strategjike ne fsahtin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort i disponueshem nga ora 7 AM deri ne oren 2 AM.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.

Similar Listings