Apartamente Per Shitje Ne San Pietro Resort Gjiri i Lalzit


Apartament per Shitje ne Resortin Turistik San Pietro. Apartamentet ne San Pietro Resort ndodhen ne ndertesa tre kateshe. Resorti eshte i pozicionuar ne qender te Gjirit te Lalzit, ne veri te qytetit te Durresit. Kjo zone eshte e njohur per plazhet private dhe te paprekura. Ka me pak se 40 min distance nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes.

Apartament Per Shitje ne San Pietro Resort, Gjiri i Lalzit:

  • Siperfaqe totale - 89.3 m2
  • Nje ballkon
  • Nje dhome ndenje
    • Kendi i kuzhine
  • Nje dhome gjumi
  • Nje banjo
  • Ndodhet ne katin e trete
  • Vend parkimi i dedikuar

SAN PIETRO RESORT

I menaxhuar teresisht nga nje operator nderkombetar turistik, San Pietro Resort ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 1500 m perpara resortit dhe me nje siperfaqe toke prej 350,000 m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet teper te ulet prej vetem 15% dhe ndertesat do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 3 katesh.


Similar Listings