Garsoniere me pamje nga deti per qera ne Sarande, Shqiperi.


Albania Property Group jep me qera garsoniere me pamje nga deti ne Sarande. Pozicion shume i mire, shume afer plazhit dhe qendres se qytetit ne te njejten kohe. Te gjitha paisjet e nevjshme ne apartament per te kaluar pushime te kendshme.

Karakteristika te Apartamentit per qera ne Sarande:

 • Siperfaqe - 40 m2
 • Nje dhome dite me pamje nga deti
 • TV
 • Tavoline ngrenie
 • Krevat dopio
 • Nje krevat tek
 • 20 m nga plazhi publik
 • Kuzhina me:
  • Furre
  • Frigorifer
 • Ajer i kondicionuar
 • Epershtatshme per 3 persona
 • Pozicionuar ne katin e peste te rezidences
 • Ballkon

 

Cmimet javore:

 • 01 Jan  - 13 May:................ 130 Euro/week
 • 14 May- 10 Jun: ................ 145 Euro/week
 • 11 Jun  - 08 Jul: ................ 185 Euro/week
 • 09 Jul  - 15 Jul: .................. 250 Euro/week
 • 16 Jul  - 19 Aug: .................. 280 Euro/week
 • 20 Aug- 26 Aug: ................  250 Euro/week
 • 27 Aug- 02 Sep: ................. 185 Euro/week
 • 03 Sep- 16 Sep: .................. 145 Euro/week
 • 17 Sep- 16 Dec: .................. 130 Euro/week
 • 17 Dec- 06 Jan: .................. 210 Euro/week

Similar Listings