Apartament ne Shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente me Hipoteke


Albania Property Group ka kënaqësinë të sjellë në kushte ekskluzive këtë vendbanim të ndërtuar kohët e fundit në qytetin e bukur të Sarandës. Disa opsione me apartamente të madhësive të ndryshme në një zonë të qetë në Sarandë.

Karakteristikat Kryesore

 • Madhësia Apartament - 67 m2
 • Pozicionohet ne katin e dyte
 • Apartament me nje dhomë gjumi
 • Një banjo
 • Një ballkon
 • Ndërtimi cilësi shumë të mirë
 • Dritaret dhe dyert e ballkoneve prej alumini
 • Dritaret me Grila
 • Dritare me xham të dyfishtë
 • Veshje Graffiato në fasadën
 • Shtatë kate ne residence
 • Orientimi Jug-Lindje
 • 40 metra nga bregu i detit
 • Zonë e qetë në Sarandë
 • Ashensor në residence
 • Bar dhe restorante pranë

Albania Property Group ka marrëveshje të veçantë me investitorët, në të cilat ne jemi të vetëm të pasurive të patundshme në Shqipëri për të ofruar ekskluzivisht këto apartamente në treg.


Similar Listings