Apartament ne Shitje ne Sarande, Apartament ne Bregdet


Apartament i Mobiluar per Shitje ne Sarande. Apartament 1+1 me pamje te mahnitshme nga deti. Plotesisht i mobiluar dhe komfort. Nje mundesi ideale per nje investim te mire qe mund te gjeneroje 7% ROI ne vit. Eshte i pozicionuar prane detit dhe afer qendres se qytetit te Sarandes ne te njejten kohe.

 

Apartament i Mobiluar per Shitje ne Sarande. 

 • Siperfaqja e apartamentit - 72 m2
 • Ndodhet ne katin e 4
 • Rezidenca ka 7 kate
 • Apartament per shitje ndodhet prane detit
 • Plotesisht i mobiluar
 • 1 dhome gjumi me krevat dopio
 • 1 dhome ndenie
 • Kuzhine e kompletuar
 • Lavatrice
 • Tavoline ngrenie
 • 2 kondicionere 
 • Dollap
 • 1 banjo me kabine dushi 
 • Mobilje ne gjendje shume te mire 
 • Ballkon me 1 tavoline dhe 4 karrige
 • 30 m afer plazhit te Sarandes
 • Nje mundesi shume e mire investimi per te ardhura qeraje

**Kjo prone ne Sarande eshte ne shitje nen te drejtat ekskluzive te Albania Property Group.


Similar Listings