Apartament me Qira ne Tirane. Apartament me Nje Dhome Gjumi ne Tirane


APARTAMENTI me QERA ne TIRANE. Ky apartament ndodhet  ne katin e 3-te te nje kompleksi rezidencial ne Rrugen "Tish Dahija". Vetem 10 min larg nga zona e Bllokut. Afer qyqaneve dhe qendrave te tjera te rendesishme.  Kompleks rezidencial me kushte shume te mira.

Karakteristikat kryesore te APARTAMENTIT me qira ne TIRANA:

 • Siperfaqja - 60 m2
 • Dhoma e ndenjes
  • Divane
  • TV Plazma
  • Tavolin ngrenie per 4 persona
  • Kondisioner
 • Kuzhina e kompletuar me:
  • Frigorifer
  • Furre
  • Pianure
  • Aspirator
 • Nje dhoma gjumi
  • Dhome dopio
  • Dollap rrobash
  • Kondisioner
  • Komo me pasqyre
 • Nje banjo me lavatrice 
 • Internet WiFi ne apartament 
 • Kati i trete 
 • Parking ne garazh ( Pagese ekstra)
 • Dy ashensore ne ndertese
 • I disponueshem per periudha te shkurtra qiraje - 20 euro nata
  • Min 3 nete qendrimi

 


Similar Listings